חוגים

צהרון פלוס מציע שלל חוגים מהנים שיאפשרו לילדיכם להניע את גופם, לשחק עם חברים, ולהעביר את הזמן בנעימים:

כדורגל

הילדים לומדים את העקרונות של המשחק האהוב, כולל מסירות, בעיטות, והכי חשוב – משחק קבוצתי ושיתוף פעולה עם אחרים.

כדורסל

משחק פופולרי ומהנה נוסף שילדי צהרון פלוס יכולים ליהנות ממנו בכל פעם מחדש. בחוג הכדורסל ילדיכם ילמדו כיצד לכדרר, לקלוע סלים, וליהנות במגרש עם חבריהם

אומנות

חוג אומנות הילדים לומדים על סגנונות יצירה שונים ומיוחדים. היצירות בחוג יוכנו באמצעות חימר, חומרים ממוחזרים, ולצידן ילדיכם ילמדו על האמנים המפורסמים והמסקרנים מרחבי העולם שיצרו חותם בתקופות שונות

התעמלות קרקע

הפעילות הגופנית הייחודית הזו מאפשרת לילדי הצהרון לנוע בחופשיות, להגמיש את גופם, וללמוד תרגילים שיחזקו לא רק את השרירים שלהם, אלא גם את ביטחונם העצמי.

סריגה ותכשיטנות

חוג שמוציא את היצירתיות החבויה בכל ילד ומאפשר להם ליצור תכשיטים ייחודיים ועיטורים במגוון טכניקות תוך פיתוח של יכולות המוטוריקה העדינות שלהם

טבחים צעירים

בחוג טבחים צעירים של צהרון פלוס, השפים הקטנים שלכם ילמדו כיצד להכין מטעמים מרכיבים שונים בעזרת צוות מדריכים מומחה ותוך לימוד על הרכיבים השונים של אותם מטעמים

שח-מט

המשחק העתיק שלעולם לא נס לחו מפתח את המוח, מלמד אסטרטגיה, וחשוב מהכל – מלמד ילדים למצות את הפוטנציאל החבוי בהם, גם אם הם מרגישים חסרי ביטחון במשחק הראשון שלהם.

היפ-הופ

ריקוד מכל סוג שהוא ממריץ את הגוף והנפש, ואין ספק שהיפ הופ מצטיין בתחום הזה. חוג היפ הופ בצהרון פלוס ילמד את ילדיכם תנועות ריקוד מעולם הריקוד המודרני ויאפשר להם לאלתר ריקודים משל עצמכם בכל עת שירצו.

ג'ודו

עם חלוקים לבנים וחיוך גדול על הפנים, המורים המקצועיים בצהרון פלוס ילמדו את ילדיכם את העקרונות של אימון הג'ודו אשר יעניק להם ביטחון, ילמד אותם סבלנות, ויניע את גופם בצורה מהנה.

קומיקס

ילדי צהרון פלוס יכולים להביע את עצמם בצורה וצבע הודות לחוג קומיקס היצירתי שלנו המאפשר להם להשתמש בדמיון שלהם בצורה מהנה.

קפוארה

אמנות הלחימה הברזילאית שהפכה לריקוד פופולרי מאפשרת לכל ילד וילדה ליהנות מחוג ייחוד המאפשר להניע את הגוף באופן ממריץ וספורטיבי.

משחקי ספורט

משחקים מהנים בהם הילדים מתחלקים לקבוצות שצריכות לגבש אסטרטגיה קבוצתית מגובשת. המשחקים הללו משלבים את הערכים שאנו דוגלים בהם בצהרון ומאפשרים להם להתחרות בצורה בריאה הדורשת תכנון מקדים, מחשבה, ושיתוף פעולה בין כל חברי הקבוצה.

המטרה שלנו בצהרון פלוס היא ליצור סביבה תומכת, פעילה ומאוחדת עבור הילדים
על מנת שיוכלו להתפתח בצורה הטובה ביותר.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים!

נגישות