צרו איתנו קשר לפרטים נוספים!

קייטנת השורדים

אנו שמחים לבשר על ההרשמה לקייטנת השורדים 2022, הקייטנה הכי שווה ברעננה!!!🤩☀️🌴 עם ותק וניסיון רב!!! בניהול האחים מיכה ויונה ביאלק

במסגרת הקייטנה נציע לילדיכם מגוון פעילויות – ספורט🤸‍♀️🎾🏀⚽, יצירה, מתנפחים, מופעים🤹‍♂️🎤, משחקי מים💦, סדנאות, הופעות חיות🎼 מיוחדות ועוד ועוד… הכל באווירה כיפית, מצחיקה, מאתגרת, תומכת ובטוחה לילדיכם!!! מצורף פלאייר עם פרטים:)

📣 כל הקייטנות שאנו מפעילים מאושרות ע"י משרד החינוך ועומדות בכל הדרישות והתנאים לפתיחת הקייטנה.

הפעילות מתאימה לילדים החל מגן טרום חובה ועד לכיתה ה' (כולל) ותועבר ע"י צוות מקצועי, מסור ובעל ניסיון כאשר שכבות הגיל יחולקו לשבטים.🔴🟢🔵⚪🟤

להרשמה ותשלום יש לבצע 2 פעולת:✍️

למלא טופס הרשמה דיגיטלי. לפרטים והרשמה יש ללחוץ על הכפתור

תשלום לקייטנה – לפרטים ותשלום יש ללחוץ על הלינק לתשלום מאובטח.

עם סיום תהליך הרישום תקבלו:

מייל אישור על קליטת הטופס

מייל עם חשבונית

בבקשה שימו לב מספר המקומות מצומצם ואנו לא שומרים מקומות בעל פה, אז בבקשה מהרו להרשם!

מתרגשים ומצפים לראותכם 😄🤠🍉   לעוד קיץ שמח במיוחד 😃

כל צוות קייטנת השורדים וצהרון פלוס ☀️🧡 

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים!

*הרשמה לקייטנת השורדים 2022*

עם הקיץ החם שכבר מגיח מעבר לפינה, אנו מוכנים לשלב המהנה ביותר של השנה – קייטנת הקיץ! ילדים שמכירים את צהרון פלוס מחכים בשקיקה להפתעות שאנו מכינים להם בקייטנה, והשנה הפעילויות יהיו מהנות ומפתיעות יותר מאי פעם! "קייטנת שורדים" של צהרון פלוס כוללת בתוכה את כל הערכים שאנו דוגלים בהם עם טוויסט קיצי ושלל הפתעות שיגרמו לילדים שלכם לרצות להישאר בקייטנה כל היום!

קייטנת שורדים, בהנהלת מיכאל ויונתן ביאלק, תכלול בתוכה הרבה יותר משוקו ולחמנייה: השורדים הצעירים ייקחו חלק במשחקי ספורט, סדנאות יצירתיות ומיוחדות, מופעים מבדרים ומפתיעים, דילוג בתוך מתקנים מתנפחים, הופעות חיות ובלתי נשכחות ועוד שלל הפתעות ששווה לחכות להן.

קייטנת שורדים מתאימה לילדים החל מגיל גן טרום חובה ועד לכיתה ה' (כולל) אשר יתחלקו לשבטים לפי שכבות גיל ובהשראת תכנית הטלוויזיה הנודעת. עם צוות מנוסה, אנרגטי ומצחיק ואווירה מהנה במיוחד – קייטנת השורדים היא הקייטנה האולטימטיבית לילדי רעננה.

בעולם ההישרדות של צהרון פלוס, חברי כל שבט יצרו זהות ייחודית לשבט בו הם נמצאים: שיר מורל, ריקוד שבט, ועיצוב דגל שבט מהווים חלק מפעילויות הגיבוש של ילדי הקייטנה שיעזרו להם ליצור חברויות וקשרים עם בני גילם. עם אווירה קלילה וכיפית, ושלל פעילויות שלא ניתן למצוא במקומות אחרים – קייטנת השורדים היא קייטנה שילדיכם לא יישכחו לעולם!

כל הקייטנות המופעלות על ידי הצוות המנוסה של צהרון פלוס, כולל קייטנת שורדים, מופעלות באישור משרד החינוך ועומדות בכל התקנים הנדרשים. בקיץ הישראלי החמים, אנו מקפידים שהילדים ירבו בשתיית מים ויעשו הפסקות נעימות תחת המזגן, וכל ילד מכוסה בביטוח אישי.

כל יום בקייטנת השורדים מתחיל באסיפות שבטים שבהן הילדים יגלו אילו הפתעות ופעילויות מצפות להם במהלך היום. חידוד נהלים מהווה גם הוא חלק מהשגרה היומית, והודות לו – כל הילדים ירגישו בטוחים וידעו כיצד לפעול לפי כללים מנחים.

לאחר תחילת היום, הילדים יוכלו לפנות לעשייה ופעילות, בדגש על עשייה חיובית וחידוד מיומנויות חברתיות. הצוות שלנו כולו מאמין שהקיץ מהווה הזדמנות מצוינת להתנתק מהמסכים, לשבור את שגרת הלימודים השנתית, ולקחת חלק בשלל פעילויות מאתגרות ומיוחדות שילדיכם לא ישכחו. ההרשמה לקייטנת השורדים בעיצומה ומומלץ להירשם בהקדם! אתם ההורים צריכים רק לרשום את ילדיכם ולהכין את עצמכם מראש לכך שהם ירצו להישאר בקייטנה כאשר תבואו לאסוף אותם בסוף היום, מניסיון 😊

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים!

נגישות